• انجمن اپتیک و فوتونیک ایران با حمایت دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان، سخنرانی‌های ماهانه با حضور اساتید برجسته در زمینه‌های مختلف اپتیک برگزار می‌کند. این سخنرانی‌ها در پنج‌شنبه‌های اول یا دوم هر ماه میلادی برگزار می‌شود.
  در روز
   ۱۶ اردیبهشت، ساعت  ۱۴:۳۰، سخنرانی هفتم با عنوان
   Digital Holography for Imaging and Metrology توسط Prof. Giancarlo Pedrini از  University of Stuuugart, Germany ارائه خواهد گردید.


  با کلیک روی «ادامه» اطلاعات ثبت‌نام، پخش زندۀ یوتیوب و اطلاعات بیشتر درباره‌ی سخنران را مشاهده فرمایید. برای شرکت در این سخنرانی‌ها هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود، اما ثبت‌نام الزامی است.  همه‌ی شما را به شرکت در این سخنرانی دعوت می‌کنیم.
  IDL 2021

  از سال ۲۰۱۵ هر سال در ۲۶ اردیبهشت/۱۶می، از طرف یونسکو برنامه‌ی یک روزه‌ای در گرامیداشت نور و نقشی که در زندگی ما داشته است، برگزار ‌می‌شود. روز جهانی نور (IDL) یک ابتکار جهانی و سالانه است که نقطه‌ی عطفی در تداوم گرامیداشت نور محسوب می‌شود. هدف IDL افزایش آگاهی از نقش مهمی است که فناوری‌های مبتنی بر نور برای ارتقای سطح علم ، فناوری ، هنر و فرهنگ برای کمک به دستیابی به اهداف یونسکو - آموزش، برابری و صلح- در زندگی ما بازی می‌کنند.

  همه شما عزیزان را به شرکت در همایش روز جهانی نور که توسط انجمن اپتیک و فوتونیک ایران برگزار می‌شود، دعوت می‌کنیم.

  توجه: برای شرکت در همایش یک‌روزۀ گرامیداشت روز جهانی نور هزینه‌ای دریافت نمی‌شود ولی تکمیل فرم ثبت‌نام در لینک پایین برای دریافت لینک ورود به همایش ضروری است:

  فرم ثبت‌نام همایش

  دریافت برنامه‌ی همایش انجمن اپتیک و فوتونیک ایران در گرامیداشت روز جهانی نور - ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

   با کلیک روی «ادامه»، اطلاعات بیشتر را مشاهده فرمایید. 
   
   

  فایل‌های سخنرانی‌های ماهانه انجمن، در وب بارگذاری شده و قابل دسترسی است.‌

  برای مشاهده و دریافت فایل‌ها، لطفا به لینک پایین مراجعه فرمایید:

  ​https://drive.google.com/drive/folders/1CUsUMjYTZfXkUcGve6whmbOQKcc1ziaY?usp=sharing
  آرشیو اخبار

انجمن اپتیک و فوتونیک ایران با حمایت دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان، سخنرانی‌های ماهانه با حضور اساتید برجسته در زمینه‌های مختلف اپتیک برگزار می‌کند. این سخنرانی‌ها در پنج‌شنبه‌های اول یا دوم هر ماه میلادی برگزار می‌شود. برای شرکت در این سخنرانی‌ها هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود، اما ثبت‌نام الزامی است. همه‌ی شما را به شرکت در این سخنرانی دعوت می‌کنیم.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن اپتیک و فوتونیک ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | Optics and Photonics Society of Iran

Designed & Developed by : Yektaweb